הגנת הסביבה על אופניים חשמליים

המשרד להגנת הסביבה על אופניים חשמליים...

אין ספק כי המרד להגנת הסביבה נותן דוגמה אישית. רק לאחרונה רכש המשרד 5 זוגות אופניים חשמליות אשר ישמשו את עובדי המשרד בזמן עבודתם בנסיעות פנים עירוניות.

מעבר לנושא של זיהום אוויר שזה עיקר תכליתו של המשרד להגנה על הסביבה, יש כידוע לאופניים חשמליות אין סוף יתרונות שעושים את החיים של כולם קלים וגם את חייו של הטבע..

  • הפחתה של שימוש ברכב ומכאן גם צמצום פליטת גזי החממה.
  • הפחתת זיהום אוויר בכלל.
  • לא צריך למצוא מקומות חנייה.
  • מקפלים ועולים לרכבת, למשרד וכו'.
  • אין צורך ברישיון, רק בזהירות!
  • הפחתה מעומס כלי התחבורה בכבישים
  • מגיעים לכל מקום מהר, לא נתקעים בפקקים ולכן גם לא מאחרים לשום מקום.


אופניים חשמליים- עידן השמירה על הסביבה!

זיהום אוויר נוצר כתוצאה מפעילות של בני אדם וגם כתוצאה מתופעות טבע כמו למשל סופת חול. רשימת מזהמי האוויר כוללת: גזים וחלקיקי גזים, פחמן דו-חמצני, אוזון, תחמוצות חנקן הנפלטים מתחבורה ותעשייה ועוד.

ילדים ומבוגרים נמצאים בסיכון מוגבר כתוצאה מחשיפה למקורות זיהום אוויר.

כניסתם של האופניים החשמליות לשימוש מוגבר בארץ , מצמצמים את זיהום האוויר שנפלט גם ממכוניות ובעיקר ישנות, שאין בהן ממיר קטליטי כזה המותקן היום בכל המכוניות החדשות ואשר היישומים שלו מפחיתים את פליטת הגזים וזיהום האוויר. לזיהום אוויר ממכוניות יש אחוז גבוה מאוד בזיהום האוויר בישראל.

עם אופניים חשמליים לא מאחרים...

אתם עובדים במקום עבודה באזור המרכז? בטח נתקלתם בתופעה הזאת של פקקים שלא נגמרים. מספיק ללכת ולהציץ בבוקר בכביש החוף, או במחלף ליד עזריאלי בשביל להבין באיזה פקק אחד גדול כולם תקועים בדרך לעבודה.

עם אופניים חשמליות אתם חוסכים לעצמכם את כל הזמן המבוזבז בעמידה בפקקים, אתם יכולים להשתחל (בזהירות כמובן) ולהשתלב בתנועה במהירות, ולא להיות עוד כלי רכב שתקוע ומחכה למשיח..

אין כמעט מישהו שלא איחר להגיע לאיזה שהוא מקום, וגם כמובן בענייני עבודה ולא אמר את המשפט "נתקעתי בדרך לבית המשפט..."  כן, זה בדיוק מה שקורה למשל מתחנת הרכבת ארלוזורוב בואכה שאול המלך. זה נראה כמו סרט על מבוכים ודרקונים אבל זה אמיתי. אנשים יושבים במכוניות בפקק ומחכים ומחכים...

ואז יוצא לו בנחת רוכב על אופניים חשמליים, רגוע ושלוו. כן, הוא קנה אופניים חשמליים כי הוא לא רצה להיות שייך לפקק הזה. חכם!

 

הובי ניטרו – ההנעה שלך בידיים שלנו . זה לא סיסמה זה דרך ארץ !

 

  חזרה למרכז המידע !

 

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.