חוויית הרכיבה

ציוד הספורט שישדרג לכם את חוויית הרכיבה

גם אתם רוצים לשדרג את חווית הרכיבה שלכם וליהנות מאימון איכותי בכל פעם מחדש, כדאי לכם לאמץ את ציוד הספורט הטוב ביותר. שימוש באביזרים משלימים ובחירה באקססוריז הנכון יכולים להפוך כל רכיבה לאיכותית יותר. החל מנעלי רכיבה שמותאמות לטוואי השטח ועד לשעון דופק שיספק לכם תוצאות בזמן אמת, הנה הצצה לכמה מהפריטים שישדרגו לכם את חווית הרכיבה.

נעלי רכיבה 

נעלי רכיבה נחשבות לקלות במיוחד ובעלי מערכת בלימת זעזועים אשר מותאמת לסוג הרכיבה ולשטח שבו היא מתבצעת. לא מדובר על נעליים אופנתיות בהכרח, אלא בכאלו אשר ירתמו את כל המאמץ שלכם על מנת להפיק יותר מכל דיווש. נעלי אדידס לרכיבה הן בחלט אופציה שכדאי לשקול, אך כדאי לדעת שבשוק קיימים מגוון של נעלי רכיבה ולכן הדבר הטוב ביותר הוא לנסות ולמדוד מספר זוגות בטרם ביצוע של כל רכישה.

מגני זיעה

נכון, זה טיפה שנות השמונים אבל אם אתם לא רוצים שכל הזיעה תיכנס לכם ישירות לעיניים אז כדאי שתצטיידו במגני זיעה לכבוד הקיץ הקרוב. שימוש קבוע במגני זיעה יאפשר לכם לרכב זמן רב יותר ולהגיע אל המקלחת המיוחלת כאשר אתם במצב טוב מאי פעם. שילוב של מגני זיעה איכותיים בידיים ובאזור המצח לצד חולצות מבד נושם יכולים לספק פתרון נהדר ליציאה אל השטח בחודשי יולי – אוגוסט. 

שעון דופק

אם אתם רוצים לדעת בדיוק באיזו עצימות אתם עובדים ולראות אם אתם מתקדמים מאימון לאימון, אתם ככל הנראה צריכים להצטייד בשעון דופק עבור הרכיבה הבאה שלכם. מדי הדופק של היום זולים יותר מאי פעם ומתממשקים באופן אינטואיטיבי עם שלל האפליקציות שקיימות בסמארטפון שלכם בכדי להבין באיזה כושר גופני אתם ולאיזו מדדים אתם עדיין צריכים לשאוף. אין חובה לרכוש את אלו של המותגים היקרים ביותר ותופתעו לגלות כמה הצעות נהדרות מחכות לכם במרחק הקלקה.

כדור פילטיס  

רוכבים רבים מדווחים על כאבים בגב התחתון כתוצאה מרכיבה ממושכת ומחפשים דרכים יעילות להתמודד איתו בלי להפסיק את אחד התחביבים האהובים עליהם. כדורפילטיס מאפשר ישיבה נכונה יותר ועבודה על שרירי הגב הדואבים גם כשאתם נמצאים בבית או במשרד ומעניקים לכם אפשרות לחזק את שרירי הליבה שלכם ובקלות וללא מאמץ מיותר. ניתן גם לבצע שורה של תרגילים בעזרת כדור זה אשר יעניקו לכם שיווי משקל טוב יותר וישפרו את הגמישות שלכם ללא כל לחץ על המפרקים. 

שמחים שהגעת עד לכאן ,הובי ניטרו ישראל – ההנעה שלך בידיים שלנו . זה לא סיסמה זה דרך ארץ !

לעוד  מידע כנסו ללינק מרכז המידע האדום. 

  חזרה למרכז המידע !

 

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.