זהירות אופניים חשמליים

זהירות אופניים חשמליים מקולקלים!

שוק היד השנייה של כלי תחבורה כולל היום גם הרבה מאוד זוגות של אופניים חשמליים, שמכל מיני סיבות אנשים מוכרים אותם. יש כאלה ששדרגו לאופניים חשמליים טובים יותר, יש כאלה שהחליטו בכל זאת על אוטו, יש כאלה שנוסעים לחו"ל וכו', יש הרבה מאוד סיבות למה מישהו ימכור לך אופניים חשמליים יד שנייה.

הבעיה מתחילה כאשר אתה לא יודע בוודאות מה אתה קונה. אתה לא יכול לבדוק במקום את מצב האופניים ולבדוק אופניים חשמליים, זה בדיוק כמו לבדוק אוטו שאתה קונה מיד שנייה. אם לא תבדוק אותו, יכול להיות מצב שלא תגיע אתו עד הבית... עכשיו לך חפש את אבא ואימא שלו...

 

ראשית-  בדיקה במוסך אופניים חשמליים!

ממש כמו שאתם נוהגים עם רכב, נהגו עם אופניים חשמליים מיד שנייה. קחו אותם למוסך בו יש מומחים מוסמכים, כאלה שעובדים עם אופניים ומבינים באופניים.

יבואנים ומשווקי אופניים מהגדולים בענף, הם אלה שבדרך כלל בחנות שלהם יש גם מוסך שירות שאמור לתת יעוץ ותחזוקה שוטפים לכל בעלי האופניים החשמליים שהם לקוחות שלהם. סביר להניח גם שהאופניים החשמליים שתרכשו מחנות של אופניים יהיו במצב הרבה יותר טוב ובאחריות מאשר אם תקנו מאדם פרטי שלא יספר לכם מה מצבם האמיתי. לכן ההמלצה היא לרכוש ממקור מהימן, כזה שגם יוכל לבדוק את מצב האופניים ולתת לכם המלצה אמיתית.

 

אופניים חשמליים- זה לא כסף קטן!

מחירם של אופניים חשמליים גם מיד שנייה עומד על כמה אלפים טובים, לכן ההתייחסות לרכישה הזו לא צריכה להיות נחפזת אלא רצינית ומקצועית. גם אם אתם רוצים לרכוש אופניים חשמליים מאדם פרטי, דאגו שיהיה אתכם מישהו שמבין, שיכול לבדוק אותם, לרכב עליהם להרגיש אותם ולחוות את דעתו. אין כמו נסיעה עצמה כדי לספק את המידע שאתם זקוקים לו ואת חווית המשתמש.

 

מוסך אחראי לבדיקת אופניים חשמליים מיד שנייה!

אם אתם לא מכירים מישהו שיכול להביע את דעתו המקצועית על האופניים החשמליים שאתם מתכוונים לקנות, כדאי לכם מאוד לא להסתפק בהמלצה של המוכר (ברור שהוא ממליץ, אלא לפנות למסוך מקצועי שעוסק בתיקון אופניים חשמליים.

למוסך כזה תמיד יש מעבדה צמודה עם ציוד יעודי. לפעמים לפי הדיבור על האופניים, אתם מבינים אם הטכנאי מבין או אחד שעושה את עצמו מבין (יש הרבה חאפרים בתחום). וכאמור הכי מומלץ זה לפנות למוסך של יבואן ומשווק אופניים בעצמו, כי אז גם אם האופניים יתקעו פתאום יהיה לכם אל מי לחזור ולמי להתלונן.

 

הובי ניטרו – ההנעה שלך בידיים שלנו . זה לא סיסמה זה דרך ארץ !

 

  חזרה למרכז המידע !

 

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.