תוספי התזונה שכל רוכב חייב

תוספי התזונה שכל רוכב חייב להכיר

תוספי התזונה הפכו לנפוצים יותר בשנים האחרונות והם מזמן לא נחלתם הבלעדית של רוכבי העילית. האימון היום יומי המפרך והצורך לחפות על חסכים תזונתיים שנובעים מסדר היום העמוס מחייבים אותנו לבדוק אילו תוספי תזונה יספקו לנו את התוצאות הטובות ביותר על הכביש או במסלול המרוצים. הנה כמה תוספים שכל רוכב פשוט חייב להכיר.

אבקות גיינר

אבקת גיינר לעלייה במסה של השריר מעניקה לכם שילוב בין חלבון איכותי לבין צריכה קלורית נמוכה, כך שאתם תוכלו להתרכז במה שבאמת חשוב בלי לעלות במשקל. העלאה של מסת השריר תאפשר לכם להגיע ליותר כוח מתפרץ בכל דיווש ותהפוך את הבנייה של שריר התאומים והשריר הארבע ראשי לקלה יותר ומהירה יותר. בניגוד לדעה הרווחת, אין כל צורך להגיע למשקל גבוה כדי לעבוד על השרירים החשובים ואבקות גיינר נחשבות לאחד מהפתרונות האיכותיים ביותר לכך.

ג'ל אנרגיה

ג'ל אנרגיה מהווה תחליף נהדר למשקאות האיזוטוניים הוותיקים ומאפשר לכם לשאת בכיס שלכם את כל המרכיבים האנרגטיים החשובים ביותר לרכיבה יעילה. שימוש נכון בג'לים במהלך האימונים והתחרויות תאפשר לכם להימנע מירידות הסוכר החדות ולהעניק לגוף שלכם את תוספת הפחמימות שלה הוא זקוק. הג'לים מתעכלים במהירות, אינם מחייבים אתכם לעצור בצד ומגיעים בשפע של טעמים כך שתוכלו לבחור את הטעם האהוב עליכם.

כדורי מלח

שמירה על רמה תקינה של מלחים היא אחת מאבני היסוד של כל עולם הרכיבה. הזעה הרבה אשר ניגרת בזמן העליות ופעולת הדיווש המסיבית בקטעים המישוריים גורמים לירידה ברמות המלחים ומחייבות התערבות בזמן אמת. כדורי המלח מעניקים מינון מדויק של מלחים בכדי לשמור על רמות המינראליים בדם ועוזרים מזה שנים לרוכבים מקצועיים בכל רחבי העולם.

מגנזיום

המגנזיום נחשב לסוד גלוי בקרב חובבי הטריאתלון ומגיע בשנים האחרונות ישירות אל  מסלולי האופניים. המגנזיום מאפשר מנוחה אולטימטיבית לשרירים לאחר כל פעילות מאומצת וידוע בכך שהוא מונע כיווץ שרירים שנובע ממאמץ מתמשך. הוא ידוע בהשפעה החיובית שלו על מערכת הלב ולכן הוא נחשב למבוקש במיוחד בקרב רוכבים רבים.

סידן

הסידן הוא אחד המינרלים החשובים ביותר בגוף שלנו ותורם באופן ישיר לחוזקם של העצמות. משום שרוכבים עובדים מדי יום על פלג הגוף התחתון, במרבית המקרים הם אינם משלבים ברוטינה היומית שלהם עבודה על פלג הגוף העליון. לכן מומלץ לקחת תוספת סידן בכדי לשמר את צפיפות העצם בכתפיים - אשר הופכות לפגיעות במיוחד בעקבות נפילות ומועדות לפריקות ולשברים.

שמחים שהגעת עד לכאן ,הובי ניטרו ישראל – ההנעה שלך בידיים שלנו . זה לא סיסמה זה דרך ארץ !

לעוד  מידע כנסו ללינק מרכז המידע האדום. 

  חזרה למרכז המידע !

 

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.