מכונית T- MAXX

מכונית ניטרו T- MAXX

 

גדול יותר. ממוצע. חזק יותר!

 

4x4 Nitro מפלצת

 

כיף משאית מפלצת מתחיל עם T-Maxx. כאשר T-Maxx השיקה על סצינה עולם חדש לגמרי של R / C נהיגה אפשרויות הופיע. T-Maxx הפך את המוכר ביותר בעולם המוכר.

 

משאית מפלצת ניטרו על ידי טיפוס, קפיצה, וקרע דרך השטח כי אחרים פשוט לא יעזו לנסות. Hardcore Nitro מפלצת ממשיך להתפתח וכך גם T-Maxx. היכרות עם T-Maxx 3.3. זה Maxx אכזרי מגיב לשיחה עם עמדה ענק; עמוד שדרה קשה והביצועים מרושעים, צמיג זה הצמיג. T-Maxx מביא את כל זה ביחד פותחת רמה חדשה לגמרי של מפלצת פוטנציאל פוטנציאלי. עבור מהר יותר, לקפוץ גבוה יותר, ולתת את היצירתיות שלך למצוא צורות חדשות של פוגע מחוץ לכביש מחוץ pounding. ה- T-Maxx 3.3 הוא חזק יותר, גדול יותר, ומייגע ישר לליבת המפלצת שלו.העולם מתקדם ביותר מוכן המירוץ מערכת רדיו עכשיו מתחבר באופן אלחוטי קישור Traxxas App

 

TQi 2.4GHz עם Traxxas קישור אלחוטי מודול (3-Ch) Traxxas TQi לזווג עם היישום Traxxasהוא המתקדם ביותר, עשיר בתכונות, מוכן- Race מערכת רדיו זמין. עכשיו, TQi מתחבר באופן אלחוטי את האפלקציה Traxxas קישור האחרונה עבור האולטימטיבי בקלות השימוש ובקרה. מערכת רדיו TQi יכול להיות מצויד עם קישור אלחוטי Traxxas מודול כדי לפתוח תכונות מרגש כגון קישוריות Bluetooth מיידיות, גישה למגוון מלא של כוונון TQi חזק וכלים טלמטריה דרך ממשק גרפי אינטואיטיבי בחדות גבוהה; ואת היכולת יש חבר מרחוק לעקוב בזמן אמת טלמטריה בזמן שאתה מתמקד מכה את המצערת. מנהל ההתקן שלך יכול אפילו לבצע התאמות עבורך, מרחוק, בזמן שאתה נוהג. שום מערכת רדיו אחרת לא יכולה לעשות זאת. בדיוק כמו המהירות ואת הביצועים Traxxas מהנדסים לתוך כלי רכב, את הכוח ואת היכולת של TQi ו Traxxas מרחיב את הכיף לתוך כל שטח חדש. רק מ- Traxxas, השם המהיר ביותר בבקרת רדיו.

 

מיקרו מקלט, TQi 2.4GHz

 

להאיץ מהר / פינה מהר / בלם קשה / להישאר בשליטה

 

TSM מאפשר לך לחוות את כל הכוח, המהירות וההאצה הקיצוניים שהונדסו לתוך ה- X-Maxx שלך, מה שעושה את זה הרבה יותר קל לשלוט על משטחים חלקלקים נפוצים כמו אספלט מאובק, בטון חלק ואפילו קרח שלג. פונץ 'אותו מהקו ו TSM הולך לעבודה חישה של הרכב ואת הכיוון של תיקוני היגוי כדי לספק ישר קדימה המצערת האצה מלאה ללא fishtailing, spinouts, ואובדן שליטה. TSM גם עובד במהלך פינה, הראשון ביצוע תיקונים אינטואיטיבי כדי לשמור על הקו שלך, ולאחר מכן מאפשר לך להכות את המצערת מוקדם יותר בתור עבור מהירויות היציאה הרבה יותר מהר. בלימה הוא השתפר באופן דרמטי כמו TSM עובד כדי לשמור על החץ ישר עד שתגיע לעצור לחלוטין.

 

      

 

Traxxas App. הם הלכו שולטת clunky וגרפיקה מונו כרום בלוקי של מערכות הרדיו של אתמול. זה יישום רב עוצמה נותן לך שליטה מלאה על המבצע ואת הכוונון של Trxxas שלך נשלט רדיו המודל עם חזותיים מדהימים דיוק מוחלט. Traxxas בונה את המהירות הטובה ביותר בעולם רדיו מוכן למרוץ מודלים. רמה זו של ביצועים דורשת שליטה מדויקת. Traxxas נותן לך את הכלים עבור התאמה קפדנית שליטה מעולה תוך שמירה תמיד על מצב המודל שלך ואת המהירות. יישום הקישור Traxxas זמין ב- Google Play וב- App Store.

 

Traxxas - לוח המחוונים להתאמה אישית (45 + קמ"ש, Nitro) מותקן-טלמטריה חיישנים

 

Traxxas אוספת ורשומות בזמן אמת נתוני טלמטריה כפי שאתה נוהג. כאשר אתה מצייד את המודל שלך עם חיישני טלמטריה אופציונליים, לוח המחוונים קישור Traxxas מגיע לחיים מראה לך מהירות, מתח הסוללה, RPM, והטמפרטורה. היישום מזהה באופן אוטומטי מזהה Traxxas קישור חיישנים להגדרה קלה ותצורה. לוח המחוונים הוא להתאמה אישית מלאה עם חיוג או מדידים דיגיטליים readout. עד 9 מדדים ניתן להציג בבת אחת. הגדר אזהרות סף ומספר מקסימלי של יומן, מינימום או ממוצעים. השתמש בפונקציית ההקלטה כדי לתעד את תצוגת לוח המחוונים שלך, עם הצליל, כך שתוכל לשמור את העיניים על הנהיגה שלך ולא להחמיץ אף אחד. אם אתה שוכח להקליט, פשוט לגעת Replay מיידי בכל עת כדי ללכוד את הדקות הקודמות של כיף ניצחונות בלתי צפויים. ניתן להקליט את ההקלטות ולשמור אותן כדי להשוות, לסקור ולשתף עם חברים.

 

מיקרו-מקלט, TQi 2.4GHz עם קישור Traxxas ו- TSM (5 ערוצים) (# 6533) (תצוגה של שלושה רבעים) 5-Micro Micro Receiver עם Fail-Safe Security

 

את מקלט 2.4GHz TQi מיקרו נכנס בקלות לתוך כל הרכב, והוא כולל כפול ערוץ 1 פלטי להתקנה קלה בכלי רכב עם servos היגוי כפול - לא לרתום Y הצורך! לחצן LINK משולב עושה את זה מהר וקל לאגד את המקלט, ואת LED צבע שני מציין כוח על ולקשור מעמד לבטיחות הוכחה טיפש ונוחות. זיכרון Traxxas קישור זיכרון מאפשר למקלט לזהות עד 30 TQi 2.4GHz Traxxas קישור משדרים מופעלת רק לעבור ולנסוע. במקרה של אובדן אות עקב ניתוק תאונתי או סוללות מדוללות, המקלט יחזיר אוטומטית את המצערת לנייטרלית ויחזיק את עמדת ההיגוי האחרונה. התכנות Fail Safe מובנית ואין צורך להגדיר או להפעיל אותן. שלוש יציאות טלמטריה משולבות מקלט 5 ערוצים כדי לאפשר נתונים בזמן אמת להיות מועברים מן המודל Traxxas שלך משדר TQi.

 

TRX 3.3 מרוצי מנוע היכן כוח פוגש טכנולוגיה! מנוע מרוץ TRX 3.3

 

עוצמה TRX 3.3 מרוצי מנוע הוא הלב של T-Maxx 3.3, ומספק גזעי גזע הביצועים מנוע זה בהחלט שנייה. מנוע מרוץ TRX 3.3 כולל מקרן שקופיות מרוכבים דיוק, PowerTune קירור ראש, דינמי הוכחה IPS גל ארכובה, יציאת הפלט מרובה יציאות, ואת הנוחות ההתחלתית של Traxxas בלעדי EZ-Start מערכת. שנים של בדיקות וביצועים מוכחים לספק את הכי קל ל-המנגינה, אמין ביותר, החזק ביותר.

 

עבור השילוב האולטימטיבי של כוח סוס גבוה ו-revving גבוהה, לא יכולנו להתנגד לקחת את כוח קיצוניים של TRX 3.3 מנוע לשלב הבא על ידי הוספת Dyno מכוון אלומיניום Maxx מהדה הצינור ואת נפח גדול Traxxas גבוהה נפח הבמה לסנן. התוצאה היא יותר כוח סוס בכל רחבי powerband כי אתה יכול להרגיש ולשמוע.

 

צינור כפול דו-צדדי מקדם ה- Maxx מהונדס אלומיניום מקטרת הוא דייק מהונדסים על הדינאו כדי להגדיל את הפלט של כוח מנוע TRX 3.3 מרוצי. המהד כפול כפול קאמרית מקס הצינור מספק שיא מומנט שיא גבוה של ov 16%

 

  • חברה ודגם: טי מאקס טרקסס
  • רכב 4x4 
  • מנוע : ניטרו 3.3

 

 

 

מעוניינים לקבל מחיר אטרקטיבי ושירות אישי ומקצועי , לנסיעת מבחן

טלפון החנות : 0545978586

מייל החנות :  

לגבי השוואת מחירים ?.. רצינו להגיד תודה למספר עובדים של זאפ גרופ שבחר בנו ולעוד מספר מוסדות וארגונים . 


 חזרה לקטגוריית ממכוניות על שלט !

לקטגוריית אביזרים וציוד נלווה לתחביב שלט רחוק !

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.