מסוק מיני טיטן

מסוק מיני טיטן

מיני טיטאן כבר פופולרי

מיני טיטן E325S FBL הוא גרסה חדשה של מיני טיטאן כבר פופולרי מ Thunder Thiger. E325S הוא 450 מסוק ללא מסבאה בגודל 450 אשר מגיע בצורת ARF ו נראה משווקים כלפי אנשים שרוצים לפתוח את תיבת ולעוף מבלי לדאוג הרבה על הרכבת המסוק. ה- ARF מגיע כמעט במלואו התאספו וכולל את המסוק, הלהבים הראשי זנב, מגע ייחודי מבוקר GT5.1 3 ציר ציר, 40A ESC, מנוע ללא מברשת ארבעה servos מיקרו. ARF משולבת מוסיף את הסוללה 3S2200mAh ו מטען קיר לחבילה עושה את זה הצעה מלאה מאוד עבור אלה שאולי לא צריך את כל הרכיבים הנדרשים כדי לקבל את טיטאן מיני באוויר.

הלי גדול עבור טייסים של כל רמות מיומנות!

מאת מתחילים מומחים, מיני טיטן E325 ספורט הוא מכונה אידיאלית. זה 95% התאספו, עם ספירת חלקים נמוכים תאימות 95% עם כל הדגמים E325. המחיר הוא נמוך להפליא עבור heli כמו מלא 3D מסוגל כמו זה ARF הוא, ואת משולבת כוללת סוללה LiPo ומטען, גם את הסטיילינג של החופה היא אופנה ואגרסיבי כי אתה לא תתעלם.

המסגרת מגיעה להרכבה מלאה וכל מה שנותר לעשות הוא לצרף את הלהבים ואת הזנב. מסגרת פלסטיק של E325S הוא בירושה לדורות הקודמים של מיני טיטאן אשר מסגרת כפי שהוא עושה את זה קל לגשת הרכיבים שלך קל מאוד לעבוד על. מה חדש הוא מחליק חדש חתיכת יחיד הכללת GT5.1 3 ציר ציר. המיקום סרוו מחזורי הוא הדורות הקודמים שמירה ישירה חיבורים swash וניצול ACE DC0915 פלסטיק דיגיטלי ציוד micro servos.

אייס R / C BLC-40 40A בקרת מהירות ללא מברשת

אחת התכונות הטובות ביותר של סדרת מיני טיטאן הוא צלחת גדולה הרכבה הסוללה. 40A ESC מחובר מתחת להר הסוללה ומסופק עם מחבר Deans. תכונה נוספת נחמד של מיני טיטן E325S הוא המנוע הר. שימו לב כי הר מנוע יכול בקלות להחליק לאורך ערוץ CNC לחתוך כדי לאפשר לך להתאים את רשת הילוך הראשי. הציוד סיבוב אוטומטי ממוקם על גבי הציוד הראשי, הפיר הראשי הוא שנתפסו על החלק התחתון של המסגרת עם צווארון אשר יהפוך החלפת פיר משימה קלה.

זנב יעיל רוטור מערכת שליטה.

הרכבה זנב כבר להרכיב בעת קבלת הקופסה! החגורה מונעת על ידי ציוד פלסטיק אשר נגיש בקלות על ידי הסרת ברגים אחדים. תמיכה בום צריך להיות התאספו והוסיף הזנב שבו המגרש שליטה המגרש מוחזק היטב במקום עם שני מדריכים כי הם קל המיקום לשמור על מוט ישר.

קבוצה של להבים שחור סיבי פחמן

קבוצה של להבים סיבי פחמן שחור, כמה נעל- tite ו סרוו מוביל לבצע את החיבור אל המקלט. להב spacers היא תכונה נהדרת אשר עושה עבודה קלה של הצמדת הלהבים הראשי. החיבורים בין צלחת סוואש לאחיזה הראשית הם ישירים ותומכים על ידי מדריכי פלסטיק.

אורך מלא של גוף המסוק (mm / in.) 680mm / 26.77 "זנב רוטור זנב (mm / in.) 156mm / 6.14"

רוחב מלא של גוף המסוק (מ"מ / אינץ ') 125 מ"מ / 4.92 "יחס הילוכים 11.5: 1: 4.4

גובה כולל (מ"מ / אינץ ') 186 מ"מ / 7.32 "משקל מלא (גרם / ק"ג) 750 גרם / 26.5oz

ראשי רוטור Dia (mm / in.) 726mm / 28.58 "

 

 

 

מחיר : מעוניינים לקבל מחיר אטרקטיבי ושירות אישי ומקצועי , לטיסת מבחן

עם אחד מהנציגים שלנו ותזכו במבצעים המטורפים שלנו עד 60% הנחה על כל החנות . 

טלפון החנות : 0545978586

מייל החנות :  

לגבי השוואת מחירים ?.. רצינו להגיד תודה למספר עובדים של זאפ גרופ שבחר בנו ולעוד מספר מוסדות וארגונים . 


 חזרה לקטגוריית מסוקים !

לקטגוריית אביזרים וציוד נלווה לתחביב שלט רחוק !

 

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.